?

Log in

No account? Create an account

Керамічна флористика - трохи історії.


 Ліплення квітів з різнопланових глин зародилося, як мистецтво біля 20 років тому у Японії. Проходив час, змінювались та вдосконалювалися склад глини, техніки роботи. Деякі глини заглиблювалися у чисто декоративне, наближене відтворення квітів, інші ж розроблялись для якнайточнішого і найреалістичнішого.
Декоративне 

Реалістичне
Саме термін керамічна флористика введений не так давно, наскільки дозволяють дізнаватися наявні ресурси, раніше побутувала назва самої глини Холодна порцеляна (фарфор) і мистецтво називали - ліплення квітів з холодного фарфру. Холодна порцеляна. оскільки готові композиції дивовижно нагадують порцеляну, так само витончені, благородні і ніби наповнені тмяним світлом. 
Ми працюємо над реалістичноим відтворенням квітів. Глина дуже піддатлива, приємна на дотик, легко та рівномірно тонується, підфарбовується, дозволяє набувати найрізноманітніших форм. Всі деталі квітки проробляються вручну і старанно виконуються вмілими руками майстрів. За допомогою таких квітів можна втілювати найоригінальніші фантазії, буде то плаття з квітів, оформлений увесь інтер'єр, чи окремий предмет, чи проста, але вишукана прикраса.)


Comments